O firmie

Pracownia Ochrony Środowiskowej Biotop zajmuje się wspieraniem podmiotów prawnych w kwestiach związanych z ochroną środowiska na terenie całej Polski od 1995 roku. Od początku, pod przewodnictwem Witolda Gluby, tworzyliśmy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do wszelkich działań pomagających chronić otaczającą nas naturę. Dziś firmę prowadzi Małgorzata Bohatkiewicz, a ekologiczny zapał naszych pracowników wspierają wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania.

Pomagamy organom administracji rządowej i samorządowej, przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym. W ramach naszej kompleksowej oferty sporządzamy m.in. operaty wodnoprawne, raporty oddziaływania na środowisko i pozwolenia zintegrowane, pozwolenia na wytwarzanie odpadów, pozwolenia na emisję gazów i pyłów do powietrza – na terenie całego kraju. Swoim doświadczeniem i pomocą służymy na każdym etapie przygotowania inwestycji.

Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów. Dziś możemy pochwalić się setkami małych i dużych sukcesów w ochronie środowiska. Każdego roku przygotowujemy:

  • ok. 60 raportów oddziaływania na środowisko,
  • ok. 50 operatów wodnoprawnych,
  • ok. 40 prognoz oddziaływania na środowisko dla miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Poznaj nasze realizacje!

Poznaj opinie naszych klientów

Oferujemy również stałą obsługę firm w zakresie rozwiązywania codziennych problemów związanych z przepisami w zakresie ochrony środowiska.

Biotop współpracuje również z fachowcami – specjalistami spoza firmy. Outsourcing usług umożliwia nam nie tylko bardziej elastyczną pracę, ale również sprawia, że nasza oferta staje się jeszcze bardziej wszechstronna i zróżnicowana. Dzięki temu lepiej możemy dopasować nasze usługi do potrzeb i oczekiwań klientów. Stawiamy na sprawną organizację, techniczny potencjał i wykwalifikowanych pracowników pełnych pasji!

Wnioski środowiskowe, decyzje środowiskowe, operaty wodnoprawne – Piła i cały kraj – Biotop zaprasza!